SIGOURNEY NEWS

Sigourney Weaver byla obsazena do role upíří královny

20. března 2010 v 8:42 | » LanQka
by LANQKA | © avatarworld.blog.cz
Mám zde pro vás přeloženou, opravdu krátkou informaci o Sigourney, byla obsazena do role upíří královny Ciccerus a s opravdu originálním názvem filmu Vamps (Upíři)

Sigourney Weaver, která hrála Grace Augustine ve filmu Avatar, byla s největší pravděpodobností obsazena do role Ciccerus, což je upíří královna v novém upírském filmu s názvem Vamps (Upíři). Celý film bude režírovat Amy Heckerling (Kdopak to mluví, Praštěná holka...). Film je zaměřen na dva mladé upíry žijící v New Yorku, do cesty jim však vstoupí láska a oni se s tím vším musí nějak vypořádat.Vamps je romatnická hororová komedie, s výrobou by se mělo začít někdy v dubnu 2010. Sigourney role upíří královny určitě skvěle sedne a jsem zvědavá čím nás ještě překvapí...

Dr. Grace Augustine bude i v pokračování Avataru

1. března 2010 v 9:29 | » LanQka
Sigourney Weaver (Grace Augustine) byla na počátku tohoto týdne ve Francii a řekla nám několik plánů pro film Avatar 2.

Přestože její postava, Grace Augustine, zemřela těsně před koncem filmu, řekla, že mluvila s režisérem Jamesem Cameronem, a chtěla po něm aby se mohla vrátit do filmu a byli zase všichni pohromadě.

Sigourney Weaver pověděla, že Grace je v současné době "uvnitř stromu", nebo-li u Eywy, a James Cameron má v plánu její charakter oživit a vrátit tak Grace do pokračování.

Já bych řekla, že by bylo skvělé kdyby se Grace vrátila do filmu a nějakým zázrakem Eywy ji Cameron dokázal znovu vzkřísit. Pokračování Avataru však skrývá ještě spousty otázek a odpovědí je zatím jen málo. Každopádně jsem si jistá, že Cameron nás opět něčím překvapí, což už je vlastně i jeho zvykem.

Zdroj článku by LanQka | © avatarworld.blog.cz

KOPÍRUJ POUZE S NAŠÍM ZDROJEM

 
 

Reklama