ROZHOVORY

Sam Worthington potvrzuje svou roli ve filmu Dracula - ShoWest Backstage Interview

20. března 2010 v 18:30 | » LanQka
Nedávno se o "Avatar" hvězdě Sam Worthington šířili zvěsti, že by mohl hrát krvežíznivé monstrum v nově připravovaném filmu "Dracula: Year Zero". Nyní se Sam Worthington vyjádřil, že tato role byla už potvrzena a ve filmu ho tudíž uvidíme..

"Snažíme se trochu popojít dál," řekl herec Sam Worthington v Extra" na ShoWest. Film by měl režírovat Alex Proyas, který natočil již několik skvělých filmů ( Já, robot, Proroctví...). Dále herec také vysvětlil něco málo k tomuto filmu, zde máte celý rozhovor a udělala jsem i nějaké screencaptures... ;-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Avatar 2 - James Cameron promluvil

13. února 2010 v 18:58 | » LanQka

James Cameron poskytl krátké interview pro server ComingSoon na téma Avatar 2. Moc toho ovšem neprozradil. Řekl, že když Avatara psal, na pokračování nemyslel. Výchozí zásoba námětů však existuje. Cameron má v hlavě druhý díl a hrubé obrysy třetího, přičemž ale sám neví, jestli třetí díl bude a nebo naopak, zda bude třeba i čtvrtý. V tuhle chvíli dokonce ani neví, jestli bude pokraočvání Avataru jeho dalším filmem.

Když jste před 15 lety psal scénář pro "Avatar", měl jste již představu jak film bude pokračovat?
Cameron: Ne, ale měl jsem spoustu nápadů jak vyvynout z filmu Avatar další pokračování ve stejném směru. Cokoliv, co jsme navrhli nebo nápady, které jsme měli nám stačili k tomu abychom dali dohromady jeden unikátní a originální příběh. Budeme se toho držet i v pokračování, a budeme muset vynaložit hodně sil a nápadů, aby to vyšlo.

Avatar je nejúspěšnějším filmem světa, Cameron mluví o druhém dílu

25. ledna 2010 v 16:45 | Neytiri
• V tomto článku se dozvíte, jak je to se ziskem v porovnání s Titanicem
• Režisér uvažuje o dalších dvou dílech...

Čeká se na přesné výsledky, ale podle odhadů se o víkendu údajně stal nejúspěšnějším filmem světa - zatím kromě Ameriky.
Avatar vítězí nad Titanikem.

Přinejmenším to platí ve "zbytku světa" čili v mezinárodním měřítku, jak říkají v Americe neamerickým trhům.
"Očekáváme, že ve světě kromě Států a Kanady předběhne Avatar tržby Titaniku v sobotu," ohlašoval Craig Dehmel z distribuční společnosti Fox International.
Nyní se čeká na přesné víkendové výsledky, ale podle všeho už dlouhodobý rekordman Titanic opravdu předává svůj trůn novému hitu od téhož režiséra, Jamese Camerona.

Z Cameronova filmu Avatar
Před víkendem měla totiž ekologická sci-fi romance Avatar z neamerických kin na kontě 1,173 miliardy dolarů, tedy o pouhých devětašedesát milionů méně než katastrofická love story z paluby parníku Titanic, jejíž mezinárodní tržby se zastavily na částce 1,242 miliardy dolarů.
A vydělat necelých sedmdesát milionů v desítkách zemí světa, nadto o volných dnech, kdy se chodí do kina nejvíce, neměl být podle odborníků pro mimořádný hit velikosti Avataru žádný problém.

Z filmu Avatar
Navíc celou honbu za rekordem urychlil fakt, že za lístky na Titanic, který vstupoval do kin před třinácti lety, se platilo méně.
Jednak obecně podražily, jednak si Avatar připisuje vyšší cenu kvůli formátu 3D, tedy atraktivní podívané s trojrozměrnou iluzí.
Však také Titanic vydělal první miliardu teprve za několik měsíců, kdežto Avatar za sedmnáct dní.

Z filmu Avatar
Vstupenky na 3D filmy jsou dražší až o třicet procent než na běžné dvojrozměrné snímky, nemluvě o penězích, které plynou výrobcům "kouzelných" brýlí pro prostorové vnímání.
"Cameron změnil celou ekonomiku ve sféře zábavního průmyslu," tvrdí odborníci.
 
 

Reklama