Duben 2010

Hiatus - Prohlášení

23. dubna 2010 v 15:09 | » LanQka
Takže vzhledem k tomu, že o Avataru nejsou téměř žádné novinky, prostě nic, jsme se rozhodly, že by to dál už nemělo cenu. Avatar je skvělý film, ale novinky sháníme s těžkou prací. Nejen kvůli tomuto důvodu chceme tento blog pozastavit. Spousta lidí si zde může najít informace o zvířatech na pandoře nebo rostlinách či cokoliv co bude potřebovat.

A vzhledem k tomu, že s blogováním nechci ani já ani neytiri skončit... a pro mě by to znamenalo také skončit s grafikou a designy, jsme se rozhodly založit nový blog. O něčem, kde je spousta novinek a zároveň by se nám líbilo téma. Ano, založily jsme si nový blog... je o herci Ianu Somerhalderovi, kterého můžete znát jako Damona ze seriálu Vampire Diaries. Hodláme přidávat především o něm a nějaké novinky i o TVD, takže doufám, že i vám se tato změna bude líbit.

DAMON-ONLINE.BLOG.CZ

Udělala jsem tam i nový design a trochu jsme ho včera vypracovaly. Ale doufám, že si nemyslíte, že nějak výrazně blogy střídáme jeden za druhým. Jde prostě o to, že není už co přidávat a nás to už dost unavuje..

...Doufáme, že tuto změnu berete s nadhledem a uvítáte náš nový začátek...

PS: Ty Sbé, které jsme měly na tomto blogu NEBEREME automaticky na tento nový blog, ale nabíráme nová. Ty, které si o spřátelení zapíšou a ty, s kterými chceme spřátelit. Děkujeme za pochopení.

Avatar 2 bude pod vodou

22. dubna 2010 v 16:09 | » Neytiri world
by LANQKA | © avatarworld.blog.cz
Avatar zítra v zámoří vtrhne na Blu-Ray a DVD. Jestli si ale myslíte, že tím jeho velká modrá pouť skončí, jste na velkém omylu. Chystá se totiž re-release pro kina, protože chce Cameron posbírat peníze, o které ho připravila Burtonova Alenka v říši divů. Ta si pro sebe valnou většinu 3D pláten nakradla v době, kdy se na modrásky ještě pořád houfně chodilo, a proto Avatar v srpnu vrátí úder. I s novými šesti minutami stopáže, na kterých se nyní pilně pracuje ve Weta Digital. Uvidíme tak, jestli jde opravdu o film, který chce úplně každý zažít na velkém plátně. A jestli bude lákadlo přidaných desítek vteřin nějak závratně fungovat i na ty, kteří už jej mají párkrát za sebou.
Tenhle chytrý marketingový tah ale není zdaleka tím posledním, který mají Foxové v kapse. Mnohem zásadnější zprávou je, že začíná nabírat reálné obrysy pokračování. Respektive hned dvě. Sám Cameron se totiž rozmluvil o tom, že hodlá prvního Avatara trumfnout svým oblíbeným tahem - vydá se pod vodu. Sequel nám prý představí pandorský oceán, plný stejně rozmanité fauny a flory, jakou lze najít na jejím povrchu, a odehraje se tam minimálně tak velké dobrodrůžo, jaké nabídla jednička. O detailech zatím pomlčel, naznačil ale, že ani tímhle příběh Jakea Sullyho rozhodně neskončí.
Cameron má pořád v hlavě celou modrou trilogii, a ve třetím díle hodlá zapojit do hry i celý systém Alpha Centauri AB. To je těch pár planetek, které se nacházejí v blízkosti Pandory (každý si snad pamatuje, že to je jen měsíc), a mohly by mu poskytnout dost prostoru k vytvoření pár dalších oslnivých světů. V nejbližších letech by nás tedy měly čekat dva zbrusu nové výlety do cizích, počítači oživených krajů, které se nám budou snažit vyrazit dech stejně jako nebezpečná džungle, jíž jsme si mohli prohlédnout v prosincovém komerčním trháku. Těšíte se na to, nebo byste byli radši, kdyby zůstalo u jednoho dílu?


James Cameron v rozhovoru pro Los Angeles Times

21. dubna 2010 v 13:52 | » LanQka |  INFORMACE
by LANQKA | © avatarworld.blog.cz
James Cameron v rozhovoru pro Los Angeles Times potvrdil, že Avatar se vrátí do kin letos na podzim obohacený o nový materiál. Obnovená premiéra by se měla konat v srpnu a v kinech na nás bude čekat šest minut nových záběrů. Jde tu samozřejmě o peníze - a Cameron se tím ani netají. Doslova říká ,,vím, že jsme nechali peníze na stole" - protože kopie Avatara musely v IMAX kinech dle dávno podepsaných smluv uvolnit místo nejprve Alence, která si navíc vedla skvěle a následně i Jak vycvičit draka, ze kterého se vyklubala stálice. Do toho teď navíc přišel Souboj Titánů. Všechna představení Avatara přitom byla až do posledního dne vyprodaná, takže není pochyb o tom, že Cameron může ještě vydělat další slušný balík peněz.

Cameron také prozradil detaily o Avatarovi 2. Ten se zaměří na podmořský svět Pandory. Cameron se nerad ve svých sequelech opakuje a tak i tentokrát slibuje, že uvidíme něco, co jsme ještě neviděli. Všechno přitom bude chtít zvládnout díky nabraným zkušenostem a vyvinutému softwaru a technice za polovinu času prvního dílu - a za polovinu peněz. Pro třetí díl bychom se pak dost pravděpodobně mohli vypravit za hranice Pandory na okolní planety.


12.4. 2010 - 18.4. 2010

19. dubna 2010 v 16:56 | » Neytiri world |  STATISTIKY
by LANQKA | © avatarworld.blog.cz
Pondeli: 146
Utery: 179
Streda: 166
Ctvrtek: 158
Patek: 158
Sobota: 234
Nedele: 212

Celkem: 1253

Banner by LanQka - Damon & Elena

18. dubna 2010 v 21:04 | » LanQka |  GRAPHIC - BANNERS
Mám tu pro vás hned další banner, zabral mi asi tak 5min, což je fajn. Snad se vám líbí, i tato stills je vážně úchvatná ♥. Tkže newim mno, snad se mi alespoň trochu povedl...nějak mě začalo bavit dělat bannery... Jinak pro banner v plné velikosti klikněte na obrázek


• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM • NEVYDÁVEJTE ZA SVOJI TVORBU •


Banner by LanQka - Ian Somerhalder

18. dubna 2010 v 17:13 | » LanQka |  GRAPHIC - BANNERS
Tk, věřte nebo ne...toto je můj uplně první banner, který jsem dodělala před chvílí... nikdy jsem žádný banner neudělala, tk jsem to chtěla vyzkoušet...požila jsem fotky z jednoho shootu Iana Somerhaldera, tento shoot je totiž úžasný. Snad se vám i banner líbí...

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM • NEVYDÁVEJTE ZA SVOJI TVORBU •


GRAPHIC

18. dubna 2010 v 17:06 | » LanQka
DESIGNS

» volné designy

002. LAYOUTS
» hotové designy na přání

» objednej si design

OTHER GRAPHIC

001. BANNERS
» bannery mojí tvorby

002. AVATARS
» 100x100 avatary

» ostatní grafika

James Cameron a Sigourney Weaver protestují proti Amazonské přehradě

18. dubna 2010 v 15:45 | » LanQka
Režisér James Cameron a herečka Sigourney Weaver jsou v Brazílii na protestu proti slibované přehradě v Amazonii, která bude třetí největší hydroelektrická stavba. Hollywoodksé celebrity se přidají k zhruba 1000 demonstrantům v brazilských ulicích, aby donutili Brasilskou vládu k zastavení plánovaného 'Belo Monte' projektu.

Brasilská vláda se brání argumenty, že Belo Monte poskytne velice potřebnou čistou energii pro zemi. Ale indické (?) skupiny tvrdí, že to povede k vysídlování okolo přehrady. Ekologové říkají, že prospěch z přehrady nestojí za zničení džungle. Režisér 'Avataru' byl v Amazonii minulý měsíc s bývalým americkým prezidentem AL Gorem, aby potlačil devastaci deštného pralesa.


The Losers Tv Spot

18. dubna 2010 v 12:28 | » Neytiri world |  VIDEA
Přidávám sem třiatřicetisekundovou ukízku z filmu The Losers, kde hraje Zoe Saldana.
Film vypadá hodně dobře, podle mého názoru, a Zoe tam je vážně drsná.


Sam Worthington a Souboj Titánů: Rozhovor

17. dubna 2010 v 20:48 | » LanQka |  SAM NEWS
by LANQKA | © avatarworld.blog.cz
Sam Worthington nás oslnil v trháku Avatar a teď si nás podmaní jako polobůh Perseus v bijáku Souboj Titánů. Přečti si rozhovor s ním!

Znal jsi staré řecké mýty, než jste začali točit?
Ani ne. Naše australský legendy znám, ale cizí mýty mi moc neříkaj. Nebylo ale nutný je nějak studovat.

Herci přece milujou poctivou přípravu, ne?
Na co? Byli jsme parta chlápků, co lítala venku v podivných šatičkách, v ruce gumový meče a honili jsme nějaký pos*aný monstra.

To ses asi neztotožnil s mytologickou postavou Persea. Kdes bral inspiraci, jak ho hrát?
Je to taková akční výprava, jako Hvězdný války. Je tam všechno. Místo Luka Skywalkera je tu Perseus, Han Solo je jako Draco a nechybí ani princezna Leia v postavě Io. Hvězdný války jsou ideál každýho výpravnýho velkofilmu.

Prý s tebou byly problémy kvůli kostýmu?
Odmítl jsem nosit sandály. Bylo to logický. Ve filmu pořád běháme v prachu a písku, ostatní měli furt nohy plný kamínků a boláků. Já si nosil svý "najky" a byl jsem v pohodě. Namaloval jsem si na ně prsty, aby vypadaly jak sandály (smích).


Zoe Saldana at ABC Studios

16. dubna 2010 v 19:55 | » Neytiri world |  ZOE FOTKY
Zoe Saldana šla do studia ABC na noční show "Jimmy Kimmel Live". Na sobě měla šedé tričko, černé sako a dlouhé černé boty. Bylo to 13.dubna a podle mě ji to tu sluší.


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

| more |

Free Layout - Damon & Elena (TVD)

16. dubna 2010 v 19:03 | » LanQka

TENTO DESIGN JE FREE | DOSTUPNÝ PRO VÁS
Slibovaný design je hotov, podle mě sice není až tak úžasný, ale co se dá dělat...hodlám udělat (časem) další designy s TVD, protože mě to nějak tky chytlo. Jinak, v záhlaví je jeden soundtrack z určitého dílu (libovolný) a nahoře jsou veškeré odkazy. Popisky nemá smysl ani psát, prostě samozřejmost...design jde do free...jedna adminka ho má sice zamluvený, ale až ho uvidí, tk si určitě raději udělá vlastní než mít tu mojí hrůzu... :-D


• NEVYDÁVEJTE DESIGN ZA SVOJI TVORBU •


Sam Worthington obtěžován Paparazzi

16. dubna 2010 v 16:56 | » LanQka |  SAM NEWS
Australský herec Sam Worthington byl velice zaskočený potom, co mnoho fotografů na něj čekalo pozdě večer venku před Tousdal. Máme zde pro vás krátké video, které by vám celou situaci mohlo trochu přiblížit.James Cameron: Titanic to Avatar

16. dubna 2010 v 12:51 | » LanQka |  VIDEA
Mám zde pro vás video, kde je James Cameron hostem jednoho pořadu. Hovoří se tam především o jeho největších režisérských úspěchů, což je Titanic a film Avatar. Oba jsou to úžasné filmy, jsem ráda, že jsem je mohla shlédnout, James Cameron je skutečný režisér...TV Guide Video Interview with Sam Worthington

16. dubna 2010 v 8:47 | » LanQka |  SAM NEWS
Mám zde pro vás další video-rozhovor se Samem Worthingtonem (Jake Sully). Ve videu především hovoří o Samově novém filmu Clash of the Titans (Souboj Titánů), jinak je tam jen menší zmínka o Avataru.
Free Design - Damon & Elena

15. dubna 2010 v 20:19 | » LanQka
© Avatarworld.blog.cz
Udělala jsem další free layout, slíbovala jsem vám, že se teď grafice budu věnovat trochu více. Kromě toho, musím říct, že TVD je skvělý seriál a pravděpodobně budu asi team Damon ♥. Každopádně miluju tuto stills, kde je Damon a Elena, tkže jsem jí bezváhání použila.

Tento design zatím ještě není uplně hotov, až ho kompletně dodělám, půjde do free. Toto je zatím jen menší upoutávka ;-)

• NEVYDÁVEJTE DESIGN ZA SVOJI TVORBU •


Avatar Recenze - Avatar je film, který pár let nikdo nepředčí

15. dubna 2010 v 19:47 | » LanQka |  RECENZE
Jsou filmy, na něž se jenom díváte - sjíždíte je očima. Jsou také filmy, které se jakoby dívají na vás, hypnotizují vás a uvádějí do zvláštních stavů. V obou případech však nejste uvnitř světa, který se prezentuje na plátně či jakékoli jiné projekční ploše, a cítíte vůči němu vzdálenost a cizost. Existuje ale ještě jeden zvláštní druh filmů - takový, uvnitř něhož pobýváte, u jehož světa věříte, že je obyvatelný, i když víte, že není skutečný.

by LANQKA | © avatarworld.blog.cz
Ne náhodou teď po dvojím zhlédnutí 3D fantaskního snímku Avatar okolo sebe slýchám "chtěl bych se tam vrátit zpátky", "chtěla bych být znovu tam a zůstat tam ještě dlouho". Všimněte si - ne, "chci to vidět znovu", ale "být tam"! Právě tohle je na Avatarovi nejpříznačnější a tím je zcela výjimečný. Zatímco jiní autoři nejprve vymýšlejí, o čem film bude a do jakých situací se hrdinové dostanou, a teprve pak začnou domýšlet detaily prostředí a velkou část ponechávají náhodě při natáčení, James Cameron se nejprve stará o to, jak vytvořit funkční svět, na jehož pozadí se teprve odehrává příběh. A vyprávění pak především koncipuje jako poznávání tohoto nového světa, jenž nás nenásilně výchovnou, putovní a "ohmatávací" cestou  naučí mít rád, sžít se s ním a vrůst do něj, až o něj začneme mít osobní zájem a chceme ho - stejně tak jako hlavní hrdinové - chránit před zničením. Právě proto Avatar vyvolává tak neuvěřitelně silné ztotožnění a fandění postavám, které nejsou reálné na více úrovních - ať už proto, že jsou vymyšlené a jde o idealistické konstrukty   "ušlechtilých divochů", nebo proto, že jsou kompletně vytvořené v počítačích. Avatarovi se daří několikanásobně překonávat překážky, jež se jinak považují za nezdolatelné. Veškerému technologickému pokroku u filmů se daří dělat působivě věci, které moc dobře neznáme (například kouzla a různé přeludy), případně jsou samy technického rázu.


FREE DESIGNS

15. dubna 2010 v 8:51 | » LanQka
Tady jsou některé mnou vytvořené free layouty, volně dostupné pro kohokoliv. Objednat si je zatím ještě nemůžete, ale pracuji na tom. Doufám, že máte moje designy rádi, protože bych se jim teď chtěla trochu více věnovat. Jinak, s toutou úpravou článku jsem se inspirovala podle tisdalehq.sblog.cz, moc díky ;-)
_________________________________________________________________________________________


S kým : New Moon
Určený pro: blog.cz
Kvalita: vysoká, HQ
Cena: Zdarma, Free
Objednat: Kliknite SEM

Pro zobrazení
Full View: hereS kým : Robert Pattinson
Určený pro: blog.cz
Kvalita: vysoká, HQ
Cena: Zdarma, Free
Objednat: Kliknite SEM

Pro zobrazení
Full View: hereFree Design - Taylor Lautner

14. dubna 2010 v 16:15 | » LanQka

TENTO DESIGN JE FREE | DOSTUPNÝ PRO VÁS
Udělala jsem další free design, tentokrát s taylorem lautnerem s kterým jsem design ještě neudělala.  Design je světlý, jednoduchý ve webovém stylu. Do záhlaví jsem dala oficiální trailer k Eclipse a jeden soundtrack z twilight ságy. Dougám, že se design líbí... ;-)


• NEVYDÁVEJTE DESIGN ZA SVOJI TVORBU •

Sam Worthington at Russell Crowe’s Walk of Fame Ceremony

14. dubna 2010 v 15:44 | » LanQka |  SAM NEWS
Mám zde pro vás video z 12. dubna, kde se Sam a jiné další hvězdy shromáždily na počest Rusella Crowa, který právě dostává svou hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Sam je tam vidět jen málo, ale v davu ho můžete jasně vidět. Sam rozdával i autogramy, tkže vám zde přidávám i fotky, které nedávno zveřejnila neytiri...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comAvatar Custom Trailer - CZ Subbtitle

14. dubna 2010 v 13:42 | » LanQka |  TRAILERY
Mám zde pro vás skvělý trailer Avataru, navíc s českými titulkami... je opravdu velmi pěkný, určitě se podívejte. Celý trailer je až na 5 minut,tkže přeju příjemnou zábavu při shlédnutí ;-)

© Avatarworld.blog.cz


VÝSLEDEK TŘÍDĚNÍ AFFILIATES

13. dubna 2010 v 18:12 | » LanQka
Zapsalo se vás docela hodně, braly jsme to pouze do termínu 30. březen - 5.duben 2010, takže pokud se někdo zapsal pozdě, má bohužel smůlu. Samozřejmě, že jsme braly ohled na Affs, které mají pozastavený blog a nedávno nově přidaná affiliates.

NEZAPSANÁ AFFILIATES

http:// agreene.blog.cz
http:// sardelka11.blog.cz
http:// edwardtbella.blog.cz
http:// adore-miley.blog.cz
http:// twincest.blog.cz
http:// mighty-graphic.blog.cz

Avatar mimo Severní Ameriku utržil téměř 100 milionů dolarů

13. dubna 2010 v 18:06 | » LanQka |  INFORMACE
by Miss LanQka
Tržby za promítání trojrozměrného sci-fi filmu Avatar mimo Severní Ameriku tento týden překročí 100 milionů dolarů (zhruba 1,85 miliardy Kč). V Severní Americe dosáhly od prosincového uvedení do kin 130 milionů USD, uvedl dnes generální ředitel kanadského výrobce a provozovatele velkých a trojrozměrných promítacích systémů IMAX Rich Gelfond.

Na živém 3D vysílání z mistrovství světa v kopané se podle Gelfonda firma podílet nehodlá. IMAX za samotné první čtvrtletí vytvořil hrubé tržby v pokladnách kin přes 225 milionů dolarů, také díky popularitě filmu studia Fox. Gelfond to uvedl na londýnské prezentaci před investory. "Očividně to bylo pozitivně ovlivněno Avatarem," zdůraznil. V zahraničních tržbách film překročí hranici 100 milionů dolarů pravděpodobně do tohoto víkendu, dodal.


Zoe "Death At A Funeral" premiere

13. dubna 2010 v 16:13 | » Neytiri world |  ZOE FOTKY
Herečka Zoe Saldana dorazila na premiéru na "Death At A Funeral (Smrt na pohřbu) dne 12. dubna 2010 v Hollywoodu v Kalifornii. V tomto filmu hraje postavu "Elaine". Moc ji to tady slušelo.


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

| more |

Sam Worthington on the Hollywood Walk of Fame

13. dubna 2010 v 15:39 | » Neytiri world |  SAM FOTKY
Fotky tentokrát z 12.dubna, kde se Sam a jiné hvězdy shromáždily na počet Rusella Crowa, jak dostává svou hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Sam zde rozdával i autogramy.


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

| more |